Słuchawki ZEN AIR SXFI D-GY
Symbol: 51EF1180AA000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 356.40 Cena przed promocją: 396.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51EF1180AA000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 356.40 Cena przed promocją: 396.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Creative Zen Air SXFI
Lekkie, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z technologią Super X-Fi.
Nowy dźwięk
Odkryj nieograniczone możliwości dźwięku w eleganckim, kompaktnym etui, który zmieści się w Twojej dłoni. Dzięki SXFI Spatial Holography, 39 godzin nieprzerwanego odtwarzania, redukcji szumów, ochronie IPX5 i wielu innych funkcjach, Creative Zen Air SXFI to idealny towarzysz audio, który zawsze będzie z Tobą.
HOLOGRAFIA PRZESTRZENNA SUPER X-Fi
Technologia Super X-Fi odtwarza taką samą rozległą głębię, szczegóły i przestrzeń dźwiękową jak zaawansowany system wielogłośnikowy w słuchawkach. Korzystając z zaawansowanego audio obliczeniowego, personalizuje dźwięk zgodnie z antropometrią twojej głowy i uszu, optymalizując dźwięk specjalnie dla ciebie. Słysz każdy niuans i subtelność tak, jak powinny być słyszane.
Ciesz się zoptymalizowanym odtwarzaniem z niespotykaną dotąd głębią i realizmem, dzięki technologii SXFI płynnie zintegrowanej z rdzeniem Creative Zen Air SXFI.
NIGDY WIĘCEJ OPÓŹNIEŃ
Zanurz się w świat klarownych tonów wysokich i dobrze zrównoważonych średnich dzięki naszym indywidualnie dostrojonym przetwornikom neodymowym o średnicy 10 mm wbudowanym w rdzeń każdej słuchawki. Połącz to z trybem Low Latency, aby pozbyć się opóźnień i cieszyć się nieprzerwanym, płynnym odtwarzaniem audio.
SŁYSZ TYLKO TO, CO CHCESZ
Włącz aktywną redukcję szumów (ANC), eliminując do 98% hałasu z otoczenia. Tryb Ambient łączy to, co najlepsze z obu światów, abyś pozostał w kontakcie z otoczeniem. Trzymaj rozpraszające dźwięki na dystans, aby skupić się na tym, co ważne dzięki Adaptacyjnej aktywnej redukcji szumów (AANC).
POŁĄCZENIE MULTIPOINT Z DWOMA URZĄDZENIAMI
Dlaczego ograniczać się tylko do jednego? Podłącz słuchawki do dwóch urządzeń jednocześnie i nigdy nie przegapisz żadnego powiadomienia! Creative Zen Air SXFI oferuje zarówno Bluetooth 5.3, jak i kodek audio AAC, zapewniając wysokiej jakości transmisję bezprzewodową.
DŁUGI CZAS PRACY NA BATERIACH
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Wbudowany Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 60 mAh |
| Pojemność baterii etui | 500 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Czas pracy z etui | 39 h |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
|
| Klasa szczelności | IPx5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Waga:
|
| Oznaczenia | |