Słuchawki TWS Novatune czarne
Symbol: AONOVAT
Dostępność: 15 szt.
Cena: 220.50 Cena przed promocją: 245.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AONOVAT
Dostępność: 15 szt.
Cena: 220.50 Cena przed promocją: 245.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
NOVA TUNE ULTRA CISZA SŁUCHAWKI DOUSZNE Z REDUKCJĄ SZUMÓW
Każdy dźwięk. Każdy szczegół. Czysty i precyzyjny.
Słuchawki douszne NOVA TUNE Ultra Silence zapewniają wciągający dźwięk ANC, krystalicznie czyste rozmowy i możliwość personalizacji ustawień za pomocą aplikacji Audeeo. Zaprojektowane dla osób, które wymagają czystości, komfortu i kontroli - każdego dnia.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Gaming Telewizja Pozostałe |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 35 mAh |
| Pojemność baterii etui | 300 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 h |
| Czas pracy z etui | 20 h |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |