Słuchawki TRUST GXT489W FAYZO HEADSET WHT (25210)
Symbol: 25210
Dostępność: 1 szt.
Cena: 138.68 Cena przed promocją: 154.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25210
Dostępność: 1 szt.
Cena: 138.68 Cena przed promocją: 154.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 35% |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Produkt wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 255 g |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zastosowanie | Gaming |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 110 dB |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Ilość | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 17000 Hz |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Ilość przetworników | 2 |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 93mm |
| Wysokość | 207mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.