Słuchawki Skullcandy Dime3 True Wireless True Black
Symbol: S2DCW-R740
Dostępność: 16 szt.
Cena: 163.67 Cena przed promocją: 181.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S2DCW-R740
Dostępność: 16 szt.
Cena: 163.67 Cena przed promocją: 181.86 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga netto | 34 g |
| Szerokość produktu | 39 mm |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Wysokość produktu | 59 mm |
| Waga produktu | 37 g |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Douszny |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 68 g |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 27 mm |
| Akcesoria w zestawie | 3 sizes gel eartips |
| Przewody | USB Type-C |
| Typ ładowania | Przewodowa |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Etui do ładowania | Tak |
| Ilość | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Tak |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 20 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas odtwarzania muzyki | 8 h |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wtyk słuchawek z mikrofonem | Bluetooth 5.3 |
| Connector type | USB-C |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Średnica głośnika | 6 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 16 Ω |
| Czułość słuchawek | 104 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Żywotność baterii | 1320 min |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 28mm |
| Wysokość | 125mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.