Słuchawki Media tech MT3589W (douszne; Bluetooth; z wbudowanym mikrofonem; kolor czarny
Symbol: MT3589W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MT3589W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Walizka | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Źródło ładowania | Bateria |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana bateria |
| Skuteczność usuwania szumu | Nie |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 37mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.