Słuchawki HA-S33UC niebieskie
Symbol: HA-S33UC-AU
Dostępność: 3 szt.
Cena: 174.60 Cena przed promocją: 194.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HA-S33UC-AU
Dostępność: 3 szt.
Cena: 174.60 Cena przed promocją: 194.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Słuchawki HA-S33UC
Doświadcz bezproblemowego połączenia ze słuchawkami USB-C. Miękkie nauszniki i jednostronny kabel sprawiają, że są idealne do użytku domowego. Głośność i funkcje pilota działają wydajnie.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
175 x 70 x 150 mm |
| Waga | 122 g |
| Pozostałe parametry |
Regulowany pałąk |
| Oznaczenia | |