Słuchawki HA-EN10 Czarne
Symbol: JVC HA-EN10 black
Dostępność: 3 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JVC HA-EN10 black
Dostępność: 3 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
HA-EN10 Czarne
Kolorowe słuchawki sportowe JVC HA-EN10 z serii "Gumy Sport".
Słuchawki dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.8 g |
| Wymiary |
Wymiary opakowania: 6.4 x 19 x 2.6 cm |
| Pozostałe parametry |
- Słuchawki odporne na wilgoć |
| Pasuje do |
Słuchawki kompatybilne z iPhone'em (wtyk) |
| Akcesoria w zestawie |
Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M |
| Oznaczenia | |