Słuchawki Bluetooth T28 TWS+stacja dokująca Czarne
Symbol: AWE000054
Dostępność: 5 szt.
Cena: 99.90 Cena przed promocją: 111.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AWE000054
Dostępność: 5 szt.
Cena: 99.90 Cena przed promocją: 111.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
AWEI T28 ergonomiczne, bezprzewodowe słuchawki ze stacją ładowania. Kompaktowa konstrukcja pełna zaawansowanej technologii, od aktywnej redukcji szumów, jakości dźwięku po inteligentny głos.
Dzięki doskonałym nanomateriałom słuchawki posiadają ochronę wodoodporności na poziomie IPX4. Od teraz nie musisz się martwić deszczem i potem podczas użytkowania.
Dzięki wbudowanemu dotykowemu panelowi, rozmiar i waga słuchawek zostały znacznie zredukowane, a Ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku. Bluetooth 5.0 umożliwi płynne podłączenie do smartfonu.
Doskonała jakość dźwięku pozwoli Ci się zrelaksować przy wyjątkowym brzmieniu ulubionej muzyki.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) HSP AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 96 dB |
| Mikrofon | Tak Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 29 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |