Skaner WF DS-800WN A4/ADF100/100ipm/(W)GLAN/USB3.2
Symbol: B11B275401
Dostępność: 2 szt.
Cena: 5350.50 Cena przed promocją: 5945.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B11B275401
Dostępność: 2 szt.
Cena: 5350.50 Cena przed promocją: 5945.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Sieciowy skaner biznesowy
Otwarta platforma
DS-800WN oferuje otwartą platformę internetową, która umożliwia bezproblemową integrację z oprogramowaniem Epson lub oprogramowaniem innych firm. Oznacza to, że firmy mogą dostosować swoje systemy i zintegrować skaner z istniejącą infrastrukturą, procesami biznesowymi i przepływami pracy.
Łączność sieciowa
Zintegrowana łączność sieciowa oznacza, że skaner może być współdzielony przez wielu użytkowników, a każdy z nich może tworzyć własne ustawienia. Ponadto ekran dotykowy LCD umożliwia użytkownikowi bezpośrednią obsługę skanera bez użycia komputera.
Duża szybkość
DS-800WN szybko i bezpiecznie przetwarza i digitalizuje dużą liczbę dokumentów. Szybkość skanowania 50 str./min z prędkością 100 obr./min, codzienny cykl pracy wynoszący 8000 stron oraz opcjonalna papierowa płyta wyrównująca sprawiają, że jest to idealny skaner dla wielu branż: od administracji państwowej, służby zdrowia i sądów po finanse, księgowość i edukację.
Wydajność
Zbudowany z myślą o wydajności model DS-800WN zapewnia niski pobór mocy - zarówno w trybie bezczynności, jak i w trakcie pracy. Jest również wykonany w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu (z wyrzuconych produktów IT).
| Informacje o produkcie | |
| Typ skanera | szczelinowy / rolkowy |
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Układ optyczny |
Technologia diodowa ReadyScan |
| Rozdzielczość optyczna |
600 DPI x 600 DPI |
| Skanowane rozmiary | B5 A3 (złożenie/igłowanie) B6 Koperty Legal A4 A5 A6 B4 Letter Plastikowe karty Wizytówki |
| Podajnik dokumentów (ADF) | tak |
| Maksymalna szerokość oryginału | 215.9 mm |
| Maksymalna długość oryginału | 6096 mm |
| Szybkość skanowania |
|
| Głębia kolorów |
|
| Głębia odcieni szarości |
|
| Interfejs | Ethernet 10/100/1000 USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct WiFi |
| Wymiary |
296 x 212 x 217 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Oznaczenia | |