Siodełko rowerowe WITTKOP MEDICUS TWIN 1.0
Symbol: 999051201
Dostępność: 2 szt.
Cena: 138.20 Cena przed promocją: 153.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 999051201
Dostępność: 2 szt.
Cena: 138.20 Cena przed promocją: 153.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Model | Siodełko rowerowe |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Stal, Żel, Winyl |
| Waga produktu | 390 g |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Długość produktu | 260 mm |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 80mm |
• Upewnij się, że siodełko jest prawidłowo zamontowane przed każdą jazdą.
• Regularnie sprawdzaj stan techniczny siodełka i jego mocowanie.
• Nie używaj siodełka, jeśli jest uszkodzone lub zużyte, aby uniknąć potencjalnych wypadków.