Shure SV200 - Mikrofon dynamiczny, uniwersalny, kardioidalny, włącznik, kabel
Symbol: SV200
Dostępność: 20 szt.
Cena: 232.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SV200
Dostępność: 20 szt.
Cena: 232.00
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Źródło zasilania | DC |
| Waga mikrofonu | 244 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przewody | XLR |
| Wyjście XLR | 1 |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Model | Mikrofon karaoke |
| Impedancja wyjścia | 600 Ω |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 90mm |