Shure SV100- Mikrofon dynamiczny
Symbol: SV100
Dostępność: 23 szt.
Cena: 207.50 Cena przed promocją: 230.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SV100
Dostępność: 23 szt.
Cena: 207.50 Cena przed promocją: 230.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 244 g |
| Wysokość produktu | 173,8 mm |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Szerokość produktu | 52,6 mm |
| Głębokość produktu | 52,6 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście XLR | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Czułość mikrofonu | -52 dB |
| Impedancja | 600 Ω |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Szerokość | 128mm |
| Długość | 88mm |
| Wysokość | 260mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.