Shure SUPER 55 - Mikrofon dynamiczny, superkardioidalny, model klasyczny
Symbol: SUPER 55
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1599.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SUPER 55
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1599.43
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | DC |
| Kolor produktu | Szary |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Czułość mikrofonu | -53 dB |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Częstotliwość mikrofonu | 60 - 17000 Hz |
| Minimalna impedancja końcowa | 150 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 290 Ω |
| Szerokość | 262mm |
| Długość | 127mm |
| Wysokość | 87mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.