Shure SM58SE - Mikrofon dynamiczny, kardioidalny, wokalny z wyłącznikiem
Symbol: SM58SE
Dostępność: 30 szt.
Cena: 612.16 Cena przed promocją: 680.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SM58SE
Dostępność: 30 szt.
Cena: 612.16 Cena przed promocją: 680.18 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Wysokość produktu | 168 mm |
| Średnica produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 298 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze XLR | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
| Typ wyłącznika on/off | Przełącznik ręczny |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Szerokość | 257mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 125mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.