Shure MV6 - Kardioidalny mikrofon dynamiczny USB-C dla graczy i streamerów
Symbol: 010-03-675
Dostępność: 30 szt.
Cena: 731.54 Cena przed promocją: 812.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 010-03-675
Dostępność: 30 szt.
Cena: 731.54 Cena przed promocją: 812.82 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Zastosowanie | Gaming, podcasty, broadcasty, streaming |
| Długość produktu | 169 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Waga mikrofonu | 1,29 kg |
| Wymiary ze statywem (D x S x W) | 169 mm x 127 mm x 295 mm |
| Zawartość opakowania | Statyw biurkowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-C do C x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Filtr górnoprzepustowy |
| Efekty dźwiękowe | Tone Slider |
| Efekty dźwiękowe | Digital Popper Stopper |
| Efekty dźwiękowe | Auto-Level |
| Efekty dźwiękowe | Real-time Denoiser |
| Czułość mikrofonu | -34,7 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
| Maksymalny SPL | 128 dB |
| Konwersja A/D | 16-bit, 24-bit, 44.1 kHz, 48 kHz |
| Szerokość | 312mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 220mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.