Shure BETA 52A - Mikrofon superkardioidalny, dynamiczny, wielkomembranowy do "STOPY"
Symbol: BETA 52A
Dostępność: 3 szt.
Cena: 917.83 Cena przed promocją: 1019.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BETA 52A
Dostępność: 3 szt.
Cena: 917.83 Cena przed promocją: 1019.81 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Czułość mikrofonu | -64 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 10000 Hz |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 95mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.