Serwer ProLiant DL380 G11 4509Y 2x32 8SFF P81777-425
Symbol: P81777-425
Dostępność: 3 szt.
Cena: 59094.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P81777-425
Dostępność: 3 szt.
Cena: 59094.00
od 300 zł do 20 000 zł
ProLiant DL380 Gen11 4509Y 2.6GHz 8c 1P 2x32GBR 8SFF MR408io 2x480GB SSD 2x1000W PS EU
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HPE ProLiant DL380 Gen11 |
| Chipset |
Intel C741 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4509Y |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon Silver 4509Y |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 5600 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 30 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
64 GB (2x32 GB, 5600 MT/s) Uwagi: Działa z prędkością 4400 MT/s ze względu na ograniczenia procesora |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | Karta |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) 1 10 (1+0) 5 6 60 (6+0) |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Podtrzymanie bateryjne | Bateria |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | NVMe SATA SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 960 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 5.0 x 8 1 x PCIe 5.0 x16 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) 1 x USB 2.0 1 x USB Serwisowe 2 x RJ-45 LAN 1 x 15-pin D-Sub 4 x USB 3.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Efektywność zasilacza | 96 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87.5 cm |
| Szerokość | 448 cm |
| Głębokość | 727 cm |
| Waga | 33 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji |
3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |
| Akcesoria w zestawie |
HPE ProLiant DL3XX Gen11 Easy Install Rail 3 Kit |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |