Sennheiser PROFILE WIRELESS 1-CHANNEL SET - 1-kanałowy kompaktowy kompletny system bezprzewodowy do aparatu
Symbol: 700278
Dostępność: 2 szt.
Cena: 905.42 Cena przed promocją: 1006.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 700278
Dostępność: 2 szt.
Cena: 905.42 Cena przed promocją: 1006.02 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalny zasięg działania | 250 m |
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Stosunek sygnału do szumu | 78.5 dB |
| Maksymalny SPL | 113 dB |
| Maksymalna temperatura pracy | 45°C |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 2 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter x 2 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Owiewka mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Magnes do przypięcia mikrofonu x 1 |
| Pasmo przenoszenia | 60 - 20000 Hz |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 14 godz. |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Dookólny |
| Bezprzewodowy mikrofon | Tak |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | < 1,5 % |
| Złącze 3,5 mm | 1 |
| Waga produktu | 27 g |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Waga odbiornika | 30 g |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Wyjście Jack 3,5 mm | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Wyświetlacz odbiornika | Tak |
| Szerokość | 151mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 66mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.