Sennheiser MMD 945-1 BK - Kapsuła mikrofonowa, superkardioidalna
Symbol: MMD 945-1 BK
Dostępność: 5 szt.
Cena: 917.83 Cena przed promocją: 1019.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MMD 945-1 BK
Dostępność: 5 szt.
Cena: 917.83 Cena przed promocją: 1019.81 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 150 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Sennheiser |
| Typ produktu | Kapsułka |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 77mm |
| Wysokość | 72mm |