Sennheiser MKE 200 - Mikrofon pojemnościowy, superkardioidalny
Symbol: S508897
Dostępność: 3 szt.
Cena: 408.96 Cena przed promocją: 454.40 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S508897
Dostępność: 3 szt.
Cena: 408.96 Cena przed promocją: 454.40 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Zastosowanie | Gaming, podcasty, broadcasty, streaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Szerokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Waga mikrofonu | 48 g |
| Zawartość opakowania | Kabel TRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Worek materiałowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel TRRS do TRS x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | 1 |
| Maksymalny SPL | 120 dB |
| Czułość mikrofonu | -33 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Szerokość | 117mm |
| Długość | 68mm |
| Wysokość | 245mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.