Ściereczka uniwersalna z enzymami Vileda Pro Clean 4szt.
Symbol: 179370
Dostępność: 17 szt.
Cena: 17.14 Cena przed promocją: 19.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 179370
Dostępność: 17 szt.
Cena: 17.14 Cena przed promocją: 19.04 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Możliwość bezpiecznego użytkowania na mokro | Tak |
| Dodatkowe cechy | Posiada aktywne enzymy |
| Zapobiega plamom | Tak |
| Nie zostawia zarysowań | Tak |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Ilość w opakowaniu | 4 szt. |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 40mm |
• Unikać wdychania pyłu.
• Unikać kontaktu z oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.