Sauna Clatronic GS 3656
Symbol: GS 3656
Dostępność: 20 szt.
Cena: 91.87 Cena przed promocją: 102.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GS 3656
Dostępność: 20 szt.
Cena: 91.87 Cena przed promocją: 102.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj regulacji pary | Drabina schodkowa |
| Aromaterapia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulowana para | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Pobór mocy | 130 W |
| Waga produktu | 590 g |
| Miarka | Tak |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 220mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przeznaczone wyłącznie do użytku zewnętrznego.
• Używać zgodnie z instrukcją obsługi.