Samochodziki Carrera Pull & Speed Team Sonic Racing - Sonic vs. Shadow Twinpack
Symbol: 15813023
Dostępność: 8 szt.
Cena: 61.81 Cena przed promocją: 68.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 15813023
Dostępność: 8 szt.
Cena: 61.81 Cena przed promocją: 68.68 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | GS mark |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Plastik |
| Typ produktu | Model samochodu sportowego |
| Ilość części | 2 szt. |
| Typ konstrukcji | Wstępnie zmontowany |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Skala | 1:43 |
| Oryginalna nazwa modelu | Team Sonic |
| Szerokość | 203mm |
| Długość | 88mm |
| Wysokość | 145mm |