Samochodowy transmiter FM Vention Bluetooth 5.0 30W PD
Symbol: FFLB0
Dostępność: 3 szt.
Cena: 148.55 Cena przed promocją: 165.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FFLB0
Dostępność: 3 szt.
Cena: 148.55 Cena przed promocją: 165.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 12-24 DC |
| Prąd wyjściowy (12V) | 2,5 A |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy 3 portu | 3 A |
| Szerokość produktu | 44,8 mm |
| Wysokość produktu | 76,9 mm |
| Głębokość produktu | 56,7 mm |
| Typ ładowarki | Automatyczna |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3+ |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 30 W |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 120mm |