Salta Kotwice do trampoliny V2 4szt
Dostępność: 0 szt.
Cena: 106.19 Cena przed promocją: 117.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 106.19 Cena przed promocją: 117.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw kotwic do trampoliny |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiały | Poliester |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Długość produktu | 430 mm |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 90mm |
• Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem.
• Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych.
• Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem.