SYTA MICHA mokra karma bażant z warzywami 400g pies
Dostępność: 30 szt.
Cena: 23.60 Cena przed promocją: 26.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 23.60 Cena przed promocją: 26.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 400 g |
| Bez soi | Tak |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Seria | SYTA MICHA Chef |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Popiół surowy | 2,03% |
| Białko | 8,2% |
| Zawartość tłuszczu | 7,4% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość wilgoci | 80,5% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 109mm |
| Wysokość | 75mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.