SYTA MICHA Karma sucha dla szczeniąt i juniorów jagnięcina, malina i dynia 9kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 318.56 Cena przed promocją: 353.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 318.56 Cena przed promocją: 353.95 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 9 kg |
| Seria | SYTA MICHA Chef |
| Wiek pupila | Junior |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bez cukru | Tak |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Popiół surowy | 9,8% |
| Białko | 29% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Włókna surowe | 2,1% |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 400mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.