SUPER BENEK Crystal Compact - żwirek silikonowy - 3,8 l
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.36 Cena przed promocją: 31.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.36 Cena przed promocją: 31.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Objętość | 3,8 l |
| Kategoria produktu | Żwirek silikonowy |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Szybko wchłanialne | Tak |
| Materiał | Granulat silikonowy |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Kot |
| Seria | CERTECH Super Benek |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 370mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami.
• Nie wdychać pyłu.