STUZZY dla psów Chunks Wołowe 100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.97 Cena przed promocją: 5.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.97 Cena przed promocją: 5.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Wołowina |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | Stuzzy |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez cukru | Brak danych |
| Waga produktu | 100 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Białko | 7% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 93mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.