STUZZY Pouch Grain Free Monoprotein FRESH Kurczak 150g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9.97 Cena przed promocją: 11.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9.97 Cena przed promocją: 11.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | Stuzzy |
| Waga produktu | 150 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Zawartość wilgoci | 79% |
| Popiół surowy | 2,1% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Białko | 10,2% |
| Zawartość tłuszczu | 5,6% |
| Szerokość | 89mm |
| Długość | 161mm |
| Wysokość | 32mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.