SSQ POP1 - podwójny pop filtr
Symbol: SS-1923
Dostępność: 1 szt.
Cena: 73.87 Cena przed promocją: 82.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SS-1923
Dostępność: 1 szt.
Cena: 73.87 Cena przed promocją: 82.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Mikrofon |
| Łatwa regulacja | Tak |
| Typ produktu | Pop filtr |
| Typ filtra | Podwójny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał uchwytu | Metal |
| Średnica osłony | 15 cm |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 162mm |
| Wysokość | 27mm |