SSD WD Green 2.5" 1TB SATA III WDS100T5G0A
Symbol: WDS100T5G0A-00CPT0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1269.93 Cena przed promocją: 1411.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WDS100T5G0A-00CPT0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1269.93 Cena przed promocją: 1411.03 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu z nośnika | 545 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szerokość produktu | 100,5 mm |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Waga produktu | 32,7 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 4,9 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wibracje podczas pracy | 5 G |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 140mm |