SSD Silicon Power US75 4TB M.2 Gen4 NVMe 7000/6500 MB/s (SP04KGBP44US7505)
Symbol: SP04KGBP44US7505
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2375.51 Cena przed promocją: 2639.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP04KGBP44US7505
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2375.51 Cena przed promocją: 2639.46 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 15000000 h |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 6000 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Waga produktu | 8 g |
| Wysokość produktu | 3,6 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 85mm |