SSD Patriot Viper P310 M.2 PCI-Ex4 NVMe 240GB
Symbol: P310P240GM28
Dostępność: 10 szt.
Cena: 385.34 Cena przed promocją: 428.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P310P240GM28
Dostępność: 10 szt.
Cena: 385.34 Cena przed promocją: 428.16 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Współczynnik TBW | 120 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 1700 MB/s |
| Temperatura pracy (min.) | 0 °C |
| Temperatura pracy (maks.) | 70 °C |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCIe Gen 3 x4 |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 1000 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 1000 MB/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 1700 MB/s |
| Długość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 3,8 mm |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 132mm |