SSD Patriot P300 M.2 PCI-Ex4 NVMe 256GB 1,7GB/s
Symbol: P300P256GM28
Dostępność: 245 szt.
Cena: 331.59 Cena przed promocją: 368.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P300P256GM28
Dostępność: 245 szt.
Cena: 331.59 Cena przed promocją: 368.43 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1700 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 1100 MB/s |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 132mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.