SSD KIOXIA EXCERIA PRO G2 NVMe M.2 2280 2TB
Symbol: LVE10Z2T04G8
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2245.66 Cena przed promocją: 2495.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LVE10Z2T04G8
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2245.66 Cena przed promocją: 2495.18 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD jest przeznaczona do | Konsument |
| Prędkość zapisu nośnika | 13400 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 14900 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Losowy odczyt (4KB) | 2250000 IOPS |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Standard JEDEC | Tak |
| NVMe | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Losowy zapis (4KB) | 1950000 IOPS |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Pobór mocy (max) | 8,4 W |
| Waga produktu | 7,3 g |
| Głębokość produktu | 80,2 mm |
| Szerokość produktu | 22,1 mm |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 50 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Szerokość | 117mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 18mm |