SQUEAK GŁOŚNIK BASSBLASTER BLUETOOTH 5.1, RADIO FM, ODTWARZACZ MP3 SQ1001
Symbol: SQ1001
Dostępność: 1 szt.
Cena: 131.65 Cena przed promocją: 146.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SQ1001
Dostępność: 1 szt.
Cena: 131.65 Cena przed promocją: 146.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Materiał obudowy | MDF |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Pasmo FM | 87,6 - 108 MHz |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,53 kg |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Głębokość opakowania | 197 mm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Instrukcja | Tak |
| Przewody | AUX |
| Przewody | Kabel USB |
| Przewody | XLR- jack 6.3 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Zakres częstotliwości | 80 - 20000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Ilość głośników | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 155mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.