SCHESIR dla kotów Single Dish Tuńczyk z Kurczakiem i Szynką 50g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.89 Cena przed promocją: 7.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.89 Cena przed promocją: 7.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Główny smak | Ryby |
| Waga produktu | 50 g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | Schesir |
| Zawartość wilgoci | 83% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Białko | 13% |
| Popiół surowy | 1% |
| Zawartość tłuszczu | 0,8 % |
| Szerokość | 81mm |
| Długość | 12mm |
| Wysokość | 130mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.