SCHESIR KITTEN Filety z kurczaka 85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.90 Cena przed promocją: 9.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.90 Cena przed promocją: 9.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Seria | Schesir |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 85 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 2% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Białko | 11% |
| Popiół surowy | 1% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Szerokość | 91mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 139mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.