SCHESIR Adult FRUIT Filety z kurczaka z papają 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.47 Cena przed promocją: 14.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.47 Cena przed promocją: 14.97 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Seria | Schesir |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 150 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość wilgoci | 86% |
| Popiół surowy | 0,5% |
| Białko | 11,1% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Zawartość tłuszczu | 0,9% |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 41mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.