SAVIO ZEWNĘTRZNA OBUDOWA NA DYSK HDD/SDD 2,5", USB 3.0, AK-65
Symbol: AK-65
Dostępność: 9 szt.
Cena: 31.91 Cena przed promocją: 35.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AK-65
Dostępność: 9 szt.
Cena: 31.91 Cena przed promocją: 35.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Typ produktu | Obudowa HDD/SSD |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga produktu | 45 g |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 120,5 mm |
| Szerokość opakowania | 10 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Przewody | USB Typ-A do Micro-USB Typ-B |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 7 |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 9.5 mm |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | USB 3.0 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wbudowany przewód USB | Nie |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB A |
| Wersja USB | 3.0 |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej.
• Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
• Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą.