SAVIO PILOT UNIWERSALNY/ZAMIENNIK DO TV LG - SMART TV RC-24
Symbol: RC-24
Dostępność: 10 szt.
Cena: 79.70
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RC-24
Dostępność: 10 szt.
Cena: 79.70
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Do pełnej funkcjonalności wymagana jest aplikacja | Nie |
| Podświetlane przyciski | Uniwersalne |
| Podświetlane przyciski | Nie |
| Podświetlane przyciski | TV |
| Sposób wprowadzania danych | Naciśnij przyciski |
| Kompatybilność z marką | LG |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Kolor | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane produkty | LG |
| Kompatybilność | lg |
| Długość kabla | 0 m |
| Maksymalny zasięg | 10 m |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Ostrzeganie | •Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. •Do not expose the device to moisture, heat or sunlight, do not use the product in a dusty environment. •The device should be cleaned only with a dry cloth. •Independent repairs and modification result automatic loss of the warranty. •Hitting or dropping may damage the product. •The product is not a toy, keep out of reach of children. |
| Certyfikaty | CEE WE |
| Ilość sztuk | 1 |
| Stacja bazowa | Nie |
| Wydrukowana instrukcja użytkownika | Tak |
| Karta gwarancyjna | Nie |
| Nadajnik podczerwieni w zestawie | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Instrukcja użytkow. na płycie CD-ROM | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zestaw do montażu | Nie |
| Zawartość opakowania | Universal remote control SAVIO RC-24, user manual |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Nie |
| Przycisk strzałki | Nie |
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi w językach | ENGLISH, ESPANOL, DEUTSCH, PORTUGUES, LATVISKI |
| Zegar z kalendarzem | Nie |
| Wymagany montaż | Nie |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wymagane baterie | Tak |
| Ilość części | 1 szt. |
| Jednostka faktury | Tak |
| Jednostka konsumencka | Tak |
| Dostępna karta informacyjna produktu lub artykułu? | Tak |
| (cdm) Widzowie | Dorosły |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 45mm |