SAVIO PASTA TERMOPRZEWODZĄCA 18W/M-K, 2G TG-05
Symbol: TG-05 2g
Dostępność: 10 szt.
Cena: 54.68 Cena przed promocją: 60.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TG-05 2g
Dostępność: 10 szt.
Cena: 54.68 Cena przed promocją: 60.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Przewodność cieplna | 18 W/m·K |
| Model | Pasta termiczna |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 40 - 230 °C |
| Lepkość | 2.6 ± 0.1 g/ml |
| Certyfikaty | CE WEE |
| Pojemność | 2 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 80mm |