SAVIO PASTA TERMOPRZEWODZĄCA 13,5W/MK, 2G, TG-03
Symbol: TG-03 2G
Dostępność: 40 szt.
Cena: 29.45 Cena przed promocją: 32.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TG-03 2G
Dostępność: 40 szt.
Cena: 29.45 Cena przed promocją: 32.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przewodność cieplna | 13,4 W/m·K |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Pasta termiczna |
| Gęstość | 2,81 g/cm³ |
| Waga produktu | 2 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 70mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.