SAVIO MYSZ BEZPRZEWODOWA MB-03
Symbol: MB-03
Dostępność: 1 szt.
Cena: 24.75 Cena przed promocją: 27.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB-03
Dostępność: 1 szt.
Cena: 24.75 Cena przed promocją: 27.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Regulowana wysokość | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Podpórka pod kciuk | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Diody LED | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ładowanie akumulatora | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Waga myszy | 51 g |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Waga produktu | 51 g |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Dołączony adapter | Nie |
| Software CD | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 66 g |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Pokrywa w zestawie | Nie |
| Stacja dokująca do ładowania w zestawie | Nie |
| Podkładka pod mysz w zestawie | Nie |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Zintegrowana klawiatura | Nie |
| Programowalne przyciski myszy | Nie |
| Obsługa wielu urządzeń | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Liczba przycisków | 2 |
| Pasmo częstotliwości | 2400 MHz - 2483.5 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Certyfikaty | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discard- ed with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous sub- stances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Regulowana waga | Nie |
| Pracuje na każdej powierzchni | Nie |
| Kabel zwijany | Nie |
| Długość kabla | 0 m |
| Wymiary produktu | 99 × 60 × 39 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | Wired mouse MB-03 USB receiver User manua |
| Funkcje techniczne | • Interface: USB receiver • Frequency band in which the radio equipment operates: 2400 MHz - 2483.5 MHz • Maximum radio-frequency power transmitted in the frequency band in which the radio equipment operates: 4 dBm • Optical resolution: 1000 DPI • Power supply: 1 × battery AA (not included) • Dimensions: 99 × 60 × 39 mm • Weight: 51 g • Colour: Black • Compatibility: Windows XP, Vista, Win 7 / 8 / 10 / 11, Linux, macOS, Android |
| System operacyjny | • Compatibility: Windows XP, Vista, Win 7 / 8 / 10 / 11, Linux, macOS, Android |
| Dostępna karta informacyjna produktu lub artykułu? | Tak |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 45mm |