SAVIO KLAWIATURA MEMBRANOWA RGB GALAXIS
Symbol: GALAXIS
Dostępność: 1 szt.
Cena: 72.15 Cena przed promocją: 80.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GALAXIS
Dostępność: 1 szt.
Cena: 72.15 Cena przed promocją: 80.17 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Chowany uchwyt na smartfon | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Anti-ghosting | Tak |
| Stacja dokująca telefonu | Nie |
| Kabel zwijany | Nie |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 410 x 150 x 50 mm |
| Waga klawiatury | 820 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Szerokość opakowania | 429 mm |
| Wysokość opakowania | 156 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | 90% |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawisze Windows | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Ilość klawiszy | 103 |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Język klawiatury | US English |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Certyfikaty | CE WEE |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 430mm |