SAVIO KLAWIATURA MECHANICZNA RGB OUTEMU RED TEMPEST X2
Symbol: TEMPEST X2 RED
Dostępność: 5 szt.
Cena: 147.18 Cena przed promocją: 163.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TEMPEST X2 RED
Dostępność: 5 szt.
Cena: 147.18 Cena przed promocją: 163.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Żywotność klawiszy | 50 milionów znaków |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | US International |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 390mm |
• Nie używać w wilgotnym środowisku.
• Unikać kontaktu z cieczami.
• Chronić przed przeciążeniem mechanicznym.