SAVIO KLAWIATURA MECHANICZNA BLACKOUT X2 OUTEMU BROWN HOT SWAP
Symbol: BLACKOUT X2 BROWN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 131.94 Cena przed promocją: 146.60 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BLACKOUT X2 BROWN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 131.94 Cena przed promocją: 146.60 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 292 x 102 x 39 mm |
| Waga klawiatury | 570 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Języki na opakowaniu | Angielski |
| Języki na opakowaniu | Węgierska |
| Języki na opakowaniu | Polski |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 637 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Języki instrukcji obsługi | Angielski |
| Języki instrukcji obsługi | Rum |
| Języki instrukcji obsługi | Hiszpański |
| Języki instrukcji obsługi | Niemiecki |
| Języki instrukcji obsługi | Czeska |
| Języki instrukcji obsługi | Francuska |
| Języki instrukcji obsługi | Szwedzki |
| Języki instrukcji obsługi | Węgierska |
| Języki instrukcji obsługi | Bułgarski |
| Języki instrukcji obsługi | Serbski |
| Języki instrukcji obsługi | Włoski |
| Języki instrukcji obsługi | Polski |
| Języki instrukcji obsługi | Portugalski |
| Języki instrukcji obsługi | Fiński |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przełącznik włączania/wyłączania myszy | Nie |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Język klawiatury | UK międzynarodowy |
| Obsługa wielu urządzeń | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Ilość hotkeys | 15 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Zastosowanie | Gaming |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Brown |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Hub USB | Nie |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Rozmiar klawiatury | 60% |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Klawisz copilot | Nie |
| Certyfikaty | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 150mm |