SAVIO KABEL USB TYP C - USB TYP C 5A, 2M CL-160
Symbol: CL-160
Dostępność: 20 szt.
Cena: 30.74 Cena przed promocją: 34.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-160
Dostępność: 20 szt.
Cena: 30.74 Cena przed promocją: 34.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złączka 2 | USB C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 2 m |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Prąd wyjściowy (max) | 2,1 A |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 60mm |