SAVIO KABEL USB TYP C - USB TYP C 5A, 1M CL-159
Symbol: CL-159
Dostępność: 10 szt.
Cena: 27.52 Cena przed promocją: 30.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-159
Dostępność: 10 szt.
Cena: 27.52 Cena przed promocją: 30.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 2 | USB Typ C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Długość kabla | 1 m |
| Złączka 1 | USB Typ C |
| Złącze 1 | Męska |
| Prąd wyjściowy (max) | 2,1 A |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 62mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 150mm |